Értesítjük az első osztályos, valamint az intézménybe újonnan érkező gyermekek gondviselőit, hogy a belépési azonosítók elkészültek.  A hozzáférés a korábbiakhoz hasonló módon történik, felhasználónévként a gyermek 11 számjegyből alló oktatási azonosítója, illetve jelszóként születési ideje szerepel (utóbbi kötőjelekkel elválasztva).

Weboldalunkon az "E-Napló"  hivatkozásból nyíló "Szülői bejelentkezés" menüpont használható, egyéb esetekben a felület az mnyaradiskola.ekreta.hu címen elérhető. (a www elhagyandó!)

Felhívjuk a figyelmet az adatok pontos bevitelére, ellenkező esetben a bejelentkezés sikertelen lesz, Androidot futtató okostelefonok és tabletek esetében a "Google Play" áruházban  egy külön applikáció tölthető le KRÉTA ellenőrző néven, javasoljuk ennek használatát.

A gondviselői hozzáférések elkészítésének folyamata elkezdődött, ez legkésőbb október első felében várható.

Esetleges probléma az iskolában valamint a  nash @ nash.hu e-mail címen jelenthető, ítt csak a gyermek nevét illetve osztályát továbbá osztályfőnökét szükséges azonosításként megadni.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com