A nemzeti köznevelésről szóló 2011.évi CXC. törvény 50. § (7) bekezdése alapján az iskolába a tanköteles tanulókat az első évfolyamra- a fenntartó véleményének kikérésével- a köznevelési feladatokat ellátó hatóság által kiadott időpontban kell beíratni.

A 2021/2022-es tanévre való beiratkozás időpontja:2021. április 15-16.

Tisztelt Szülő / Törvényes Képviselő! T

ájékoztatjuk önöket, hogy az emberi erőforrások minisztere által hozott 19/2021. (III.10.) határozat alapján a 2021/2022-es tanév első évfolyamára való beiratkozásra az elözetesen telefonon egyeztett személyes beíratás mellett, elektronikus úton is van lehetőség, melyet a vészhelyzetre való tekintettel előnyben részesítünk! Az általános iskola első évfolyamára történő elektronikus jelentkezésre: 2021. április 10. 0:00 – 2021. április 16. 24:00 között van lehetőség a KRÉTA rendszer alábbi felületén: https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolapSzemélyes Az e-ügyintézés a „Beiratkozás Általános Iskolába (BÁI)” menüponton keresztül történik. Online beiratkozás esetében a szükséges dokumentumok iskolában történő bemutatásának határideje 2021. szeptember 1. Amennyiben a gyermek beíratása nem a lakóhelye vagy tartózkodási helye szerinti körzetes iskolába történik, akkor is meg kell adnia a kötelező felvételt biztosító általános iskola nevét és címét is a jelentkezés során. Intézményünk nem körzetes iskola, a kötelező beiskolázási hely Mezőkeresztes, melyet a beiratkozásról mi értesítünk. Az időpont egyeztetés alapján történő beiratkozásra 2021. április 10- 2021.április16-ig van lehetőség, a kialakult járványhelyzetre való tekintettel csak abban az esetben, ha az online beiratkozásra nincs lehetőség! A beiratkozási eljárás során szükséges nyilatkozni arról, hogy gyermeke számára a katolikus vagy református hittan oktatását kívánja választani. A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok, adatok megadása során segítséget kérhetnek a gyermek óvodájától az óvoda OM azonosítója, illetve gyermeke oktatási azonosítója tekintetében. Kérdés esetén forduljanak hozzánk bizalommal a 49/425-332 vagy a 70/7708235 telefonszámon valamint a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen.

Tisztelettel: Kalóné Papp Krisztina intézményvezető

A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok:

Lakcímkártya

  • Személyi igazolvány (amennyiben van)
  • Gyermekvédelmi kedvezményre jogosító határozat (amennyiben van)
  • Hátrányos-, illetve halmozottan hátrányos helyzetről szóló határozat (amennyiben van)
  • Gyermekét egyedül nevelő szülő esetén a felügyeleti jog gyakorlását alátámasztó dokumentum
  • NEK adatlap (diákigazolvány igényléséhez)

Intézményünk házirendje az alábbi linken érhető el:

BSI_Házirend_2020

Első osztályos taneszközök listája az alábbi linken érhető el:

Taneszközök_1_osztály

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com