Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola- Eseménynaptár 2021/2022

Feladat

Időpont

Felelős

Augusztus

Alakuló értekezlet

augusztus 23. 9.00 óra

ig.

Csibetárbor

augusztus 26-27.

9.00-11.00 óráig

Varga Lászlóné

Főegyházmegyei Tanévnyitó

Veni Sancte

Mezőkövesd

augusztus 26. 10.00 óra

ig., igh.

Javítóvizsgák

augusztus 27. 9.00 óra

igh.

Szeptember

Tanévnyitó Veni Sancte

szeptember 1. 11.00 óra

igh.

Ars Sacra: „Minden forrásom belőled fakad”

alkotói pályázat

szeptember 4-12.

hitoktató

Táskaszentelő szentmise

iskolamise

szeptember 5.

hitoktató

plébános

Tanévnyitó értekezlet

szeptember 09. 14.00 óra

ig., igh.

Operatív teendők összehangolása (ügyeletek, stb.)

Munkaértekezlet

szeptember 09. 14.00 óra

ig. igh.

Osztálymise 8. osztály

szeptember 12.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

Összevont szülői értekezlet

Szülői értekezletek

 

szeptember 13- tól

 

osztályfőnökök

Osztálymise 7. osztály

szeptember 19.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

Tanmenetek, munkatervek elkészítése, bemutatása

szeptember 20.(hétfő) 16.00

Nevelők ig, igh.

Szent Gellért napja- katolikus iskolák védőszentje

Megemlékezés faliújságon

szeptember 24.

hitoktató

Európai Diáksport Napja

szeptember 24.

Gallik Gábor

Osztálymise 6. osztály

szeptember 26.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

A tanulmányi kirándulások előkészítése, lebonyolítása

szeptembertől

osztályfőnökök

Október

Osztálymise 5. osztály

október 3.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

Állatok világnapja rajzverseny

Assisi Szent Ferenc az állatok védőszentje

október 4.

Hajnalné Sára Orsolya

 Tóth Andrásné

Megemlékezés az aradi vértanúkról

október 6.(szerda) 800

Gallik Gábor 6.o.

Munkaértekezlet

október 7.(csütörtök)

ig.

Diákközgyűlés

 

DÖK

72 óra kompromisszumok nélkül

„Több vagy ha adsz!”

Ifjúsági program

 

Karitasz Junior

Varga Lászlóné

Osztálymise 4. osztály

október 10.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

Pályaorientációs nap

tanítás nélküli munkanap (1)

 

október 7.

igh.

Hulladékgyűjtés

október

osztályfőnökök

Osztálymise 3. osztály

október 17.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

„Egymillió gyermek együtt imádkozza a Rózsafüzért”

október 18/19? 9.00 óra

Lelki Műhely, hitoktató

Nemzeti ünnep október 23. ünnepség

október 22. péntek

14.00 óra

7.o.Harangozó Lászlóné

ŐSZI SZÜNET

Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:

Az őszi szünet utáni első tanítási nap:

október 25.-október 29.

 

október 22. péntek

 

november 02. kedd

 

Statisztikai jelentés

október 01.

ig., igh., iskolatitkár

November

Munkaértekezlet

november 04. csütörtök

ig.

Osztálymise 2. osztály

Márton nap a templomban?

november 07.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

Márton napi kézműves délután

november 11.

Szelei Katinka

Osztálymise 1. osztály

Szent Erzsébet nap a templomban?

november14.

Karitasz Junior

Varga Lászlóné

Szent Erzsébet és Katalin bál

november

 7. osztály

Pedagógus továbbképzés:

Online Minialkalmazások képzés

 

ig.

igh.

Iskolamise

Krisztus Király vasárnapja

(Egyházi év vége)

Katolikus Főünnep

november 21.

plébános, hitoktató, pedagógusok

 

Advent 1. vasárnapja

Osztálymise 8. osztály

november 28.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

December

Roráték

december 1.,8.,15.,22.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

Munkaértekezlet

december 2.

ig.

Advent 2. vasárnapja

Osztálymise 7. osztály

Iskola gyertyagyújtása

december 5.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

ének: Molnár Sarolta

Szent Miklós ünnepe

december 6.

osztályfőnökök

Szentcsalád- járás

december 6-16

Szelei Katinka, Lelki Műhely, osztályfőnökök

Szeplőtelen fogantatás

Megemlékezés faliújságon

december 8.

hitoktató

Gyermek lelki nap

Áthelyezett munkanap

(december 24. „A” hét péntek )

december 11.

plébános, Szelei Katinka

Advent 3. vasárnapja

Osztálymise 6. osztály

december 12.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

 

Szent Luca búzája

Hétindítóval

december 13.

hitoktató

Pedagógus lelki nap

december 16. 16.00 

ig.

plébános

Advent 4. vasárnapja

Osztálymise 5. osztály

december 19.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

 

Iskolai karácsony (Betlehem)

december 21. 12 óra

? Gagna Erika?

2. osztály

TÉLI SZÜNET

A téli szünet előtti utolsó tanítási nap

A téli szünet utáni első tanítási nap

december 22. –december 31.

december 21. (kedd)

 

2021. 01.03. hétfő

 

Pásztorjáték a templomban

december 24.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

Karácsonyi szentmisék

Katolikus Főünnep

december 24., 25., 26.

nevelőtestület

Január

Vízkereszt január 06.

Iskolamise és iskolaszentelés

Katolikus Főünnep

január 06. 8.00 óra

plébános, hitoktató

Munkaértekezlet

január 06. 16.00 óra

ig.

Osztálymise 4. osztály

január 09.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

Osztálymise 3. osztály

január 16.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

A tanév első félévének vége

január 21. péntek

 

Osztályozó értekezlet

január 21. péntek14.00 óra

ig.

Félévi bizonyítványosztás

január 28.-ig

(január 26. szerda)

osztályfőnökök

Osztálymise 2. osztály

 

január 23.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

Szentírás vasárnapja

Isten igéjének vasárnapja

iskolamise

január 30.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

Február

Gyertyaszentelő boldogasszony ünnepe

(Gyertyakészítés délutáni program keretében.)

február 02.

hitoktató

Félévi/munkaértekezlet

február 03.14.00 csütörtök

ig.

Osztálymise 1. osztály

(Gyertyák megáldása)

február 06.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

Osztálymise 8. osztály

február 13.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

Osztálymise 7. osztály

február 20.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

Kommunista és egyéb diktatúrák áldozatainak emléknapja

iskolarádió

február 25.

Palaticsné Gábor Éva

Osztálymise 6. osztály

február 27.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

Diákközgyűlés

február

DÖK

Iskolai farsang

március 02-ig

február 18.

DÖK

Alapítványi bál

március 02-ig

Alapítványi elnökök

Március

Hamvazó szerda

Iskolamise, hamvazkodás

március 2.

plébános, hitoktató, pedagógusok

Munkaértekezlet

március 3. csütörtök

ig.

Osztálymise 5. osztály

március 06.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

Iskolahívogató

március 9. szerda

Kovács- Piszkor Rita

Osztálymise 4. osztály

március 13.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

Március 15-ei iskolai ünnepség

március 11. péntek 14.00

Oroszné Nagy Tünde 5. osztály

Nyílt tanítási nap

március 17. csütörtök

igh., pedagógusok

Osztálymise 3. osztály

március 20.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

Gyümölcsoltó boldogasszony napja

Teremtésvédelmi nap

március 25.(péntek)

Hajnalné Sára Orsolya, hitoktató

Nagyböjti gyermek lelki nap és Keresztút

(Áthelyezett munkanap március 14. hétfő)

március 26.(szombat)

Lelki műhely

Varga Lászlóné

Osztálymise 2. osztály

március 27.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

Angol Mini Nyelvvizsga

március 29. (kedd)

Oroszné Nagy Tünde

Április

Nagyböjti pedagógus lelki nap

tanítás nélküli munkanap( 1)

április 01. (péntek)

plébános, ig.

Osztálymise 1. osztály

április 03.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

Szépkiejtési verseny??

április 04. (hétfő)

Gagna Erika

Munkaértekezlet

április 08. csütörtök

ig.

Virágvasárnap

Katolikus Főünnep

iskolamise

április 10.

plébános, hitoktató, pedagógusok

Pedagógus szakmai napok

tanítás nélküli munkanapok (3)

április 11-13.

ig., igh.

Nagyhét

Nagycsütörtök, Nagypéntek, Nagyszombat

Katolikus Főünnep

április 11-től

(április 14.,15.,16.)

 

TAVASZI SZÜNET

A tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap

A tavaszi szünet utáni első tanítási nap

április 14.-április 06.

 

április 13. péntek

 

április 20. szerda

 

Húsvéti szentmisék

Katolikus Főünnep

április 17.,18.

 

Szolnoky Jenő váltófutóverseny

április 21. csütörtök

Gallik Gábor

Első osztályosok beiratkozása

április 21-22.

ig.

iskolatitkár

Osztálymise 8. osztály

április 24.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

Fenntarthatósági témahét

április 25-29.

Hajnalné Sára Orsolya, hitoktató

Erdei iskola 3. osztály

?4.osztály?

április

Bordásné Kis Katalin

Hittantábor

április

ig.

hitoktató

Május

Május 1. a munka ünnepe

megemlékezés

Osztályfőnökök, választott formában.

osztályfőnökök

Osztálymise 7. osztály

Anyák napja

május 1.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

Anyák napja

Az osztályok által választott formában és időpontban

osztályfőnökök

Munkaértekezlet

május 5. (csütörtök)

ig.

Osztálymise 6. osztály

május 08.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

Madarak és fák napja

május 09.

Tóth Andrásné

Osztálymise 5. osztály

 

május 15.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

Urunk Mennybemenetele

Katolikus Főünnep

Osztálymise 4. osztály

május 29.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

Természettudományi-, Idegennyelvi- és Kompetenciamérés a 8. évfolyamon

május 04-17.

igh.

Természettudományi-, Idegennyelvi- és Kompetenciamérés a 6. évfolyamon

május 18- 31.

igh.

Május/ június

Elsőáldozás

Bérmálás

plébános, hitoktató

Gyermeknap- DÖK nap

Tanítás nélküli munkanap (1)

május 27. péntek

DÖK

Gallik Gábor

Június

Munkaértekezlet

június 2. (csütörtök)

ig.

Nemzeti összetartozás napja megemlékezés

június 3. (péntek)

Vighné Kovács Márta

Pünkösd vasárnap

Katolikus Főünnep

iskolamise

június 5.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

Névadó napja

június 8.(kedd)

Szelei Katinka

Főegyházmegyei Tanévzáró

Te Deum

június 08. 10.00 óra

ig.

Szentháromság vasárnapja

Osztálymise 3. osztály

június 12.

plébános, hitoktató, osztályfőnök

Lovaglás 1. osztály

 

Varga Lászlóné

Úszás 2. osztály

 

Gagna Erika

Osztályozó értekezlet

június 13. 13 óra (hétfő)

ig.

Utolsó tanítási nap

június 15. (szerda)

 

Ballagás Szentmisével a templomban

június 17.(péntek) 1700

 

Te Deum tanévzáró

június 22. (szerda)

16.00 óra

igh.

Tanévzáró értekezlet

június 29. (szerda)

ig

Tantestületi összetartás napj

június 30.(csütörtök)

ig., igh.

Július- Augusztus

Javítások, karbantartások szervezése

 

ig

Nyári táborok

(Erzsébet, Hittan, Balaton)

.

 

A 2022/2023- as tanév előkészítése

 

ig

 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com