Tanuló Verseny neve Helyezés Felkészítő nevelő
       
Potoczki Letícia Gitta Simonyi Zsigmond Helyesíró verseny MEGYEI 1. hely Vighné Kovács Márta
Fazekas Adrienn Olvasás népszerűsítése a KLIK ORSZÁGOS rajzversenye 3. hely Farkas Jánosné
 Puskás Jázmin Barbara  Szépkiejtési verseny Mezőnyárád  2. hely  Gagna Erika
 Fila Levente
Puskás Jázmin Barbara
Ropoli Eszter
 
 Térségi  Mesevetélkedő Mezőkeresztes  2. hely  Gagna Erika
 Képes Kíra
Nagy Regina
Stefán Zsófia
 Térségi mesevetélkedő 
Mezőkeresztes
 1. hely  Vighné Kovács Márta
 Sümegi Soma 3.o.  Rajzverseny Mezőkeresztes  1. hely  Farkas Jánosné
 Fazekas Adrienn 3.o.  Rajzverseny Mezőkeresztes  2. hely  Farkas Jánosné
 Stefán Zsófia 3.o.  Technikaverseny Mezőkeresztes  1. hely  Vighné Kovács Márta
 Gyöngy Niobé Dolóresz 3.o.  Matematikaverseny Mezőkeresztes  1. hely  Farkas Jánosné
 Zsipi Eszter 3.o.  Matematikaverseny Mezőkeresztes  2. hely  Farkas Jánosné
 Sümegi Soma 3.o.  Matematikaverseny Mezőkeresztes  2. hely  Farkas Jánosné
 Halmai Renáta  Rajzverseny Mezőkeresztes 1. hely  Harangozó Andrásné
 Hajnal Evelin  Technikaverseny Mezőkeresztes  2. hely Harangozó Andrásné
 Fiú csapat Diákolimpiai teremlabdarúgás városi döntő  3.  Gallik Gábor
 Fiú csapat Jánosházi kupa (labdarúgás)  1.  Gallik Gábor
 Majnár Csenge Diákolimpiai úszás városi döntő 100 m gyors  4.  Gallik Gábor
 Halász Georgina Diákolimpiai úszás városi döntő 100 m mell  4.  Gallik Gábor
 IV. kcs. fiú csapat Rákóczi kupa (labdarúgás)  3.  Gallik Gábor
 III. kcs. fiú csapat Keresztesi kupa (labdarúgás)  1.  Gallik Gábor
 Korpás Zoltán  Szavalóverseny Mezőkövesden  3.  Boda Zsuzsanna
 Halász Georgina, Pásztor Gréta,Sutus Noémi, Tóth Ivett, Vályi-Nagy Réka, Veres József  Német nyelvi vetélkedő  2.  Boda Zsuzsanna
II. kcs. fiú (3-4. o.) Kölyök kupa Mezőkeresztes (labdarúgás)  4.  Gallik Gábor
IV. kcs. lány (7-8.o.) diákolimpiai kézilabda döntő Mezőkövesd  4.  Gallik Gábor
IV. kcs. fiú (7-8.o.) diákolimpiai kézilabda döntő Mezőkövesd  2.  Gallik Gábor
IV. kcs fiú csapat (Sattmann M., György A., Milcz P., Mészáros Z.) diákolimpiai mezei futás döntő Mezőkövesd  1.  Gallik Gábor
Sattman Mihály diákolimpiai mezei futás döntő Mezőkövesd egyéni  2.  Gallik Gábor
III. kcs. lány csapat diákolimpiai mezei futás döntő Mezőkövesd  2.  Gallik Gábor
III. kcs. lány csapat diákolimpiai kézilabda döntő Mezőkövesd  3.  Gallik Gábor
III. kcs. fiúcsapat diákolimpiai kézilabda döntő Mezőkövesd  2.  Gallik Gábor
Sattman Mihály diákolimpia MEGYEI döntő (Miskolc) mezei futás egyéni 2. Gallik Gábor
IV. kcs fiú összevont csapat (Sattmann Mihály, György Alex, Mészáros Zoltán) diákolimpia MEGYEI döntő (Miskolc) mezei futás 2. Gallik Gábor
III. kcs lány összevont csapat (Tóth Ivett, Halász Georgina) diákolimpia MEGYEI döntő (Miskolc) mezei futás 7. Gallik Gábor
IV. kcs. fiú összevont csapat (Kovács Ákos, Sattmann Mihály, Milicz Patrik) diákolimpiai labdarúgás városi döntő 1. Gallik Gábor
IV. kcs. fiú összevont csapat (Kovács Ákos, Sattmann Mihály, Milicz Patrik) diákolimpiai labdarúgás MEGYEI ELŐDÖNTŐ (Miskolc) 1. Gallik Gábor
III-IV. kcs lány összevont csapat (Sattmann Julianna) diákolimpiai labdarúgás MEGYEI ELŐDÖNTŐ (Igrici) 2. Gallik Gábor
II. kcs fiú összevont csapat (Havris Dávid, Hajdú Péter) diákolimpiai labdarúgás városi döntő 3. Gallik Gábor
 III. kcs. fiú összevont csapat (Orosz Róbert, Hindulák Huba, Ivánkai Viktor, Molnár Ákos) diákolimpiai labdarúgás városi döntő  3.  Gallik Gábor
IV. kcs fiú összevont csapat (Sattmann Mihály, György Alex, Mészáros Zoltán) diákolimpia ORSZÁGOS döntő (Gödöllő) mezei futás 28. Gallik Gábor
 Majnár Csenge Loretta  költészet napi szavalóverseny Mezőkövesd vonzáskörzete  3.  Boda Zsuzsanna
 Vályi-Nagy Réka Dina  költészet napi szavalóverseny Mezőkövesd  1.  Boda Zsuzsanna
Sattmann Mihály Vivicitta Budapest 1. Gallik Gábor
György Alex Vivicitta Budapest 3.  Gallik Gábor
Orosz Róbert Vivicitta Budapest 4.  Gallik Gábor
IV. kcs. fiú összevont csapat (Sattmann Mihály, Milicz Patrik) diákolimpiai labdarúgás MEGYEI DÖNTŐ (Miskolc) 1. Gallik Gábor
IV. kcs. fiú összevont csapat (Sattmann Mihály,Molnár Sándor) diákolimpiai  atlétika városi döntő Mezőkeresztes 1. Gallik Gábor
Sattmann Mihály diákolimpiai  atlétika városi döntő-egyéni összetett Mezőkeresztes 3. Gallik Gábor
IV. kcs. fiú összevont csapat (Sattmann Mihály,Molnár Sándor) diákolimpiai  atlétika MEGYEI döntő
Miskolc
 4.  Gallik Gábor
II. kcs összevont csapat Hajdú Péter, Havris Dávid diákolimpiai  atlétika városi döntő Mezőkeresztes  3.  Gallik Gábor
II. kcs összevont csapat 
Fazekas Adrienn, Daróczi Annamária
diákolimpiai  atlétika városi döntő Mezőkeresztes  2.  Gallik Gábor
III. kcs összevont csapat
Sattmann Julianna, Tóth Ivett, Halász Georgina
diákolimpiai  atlétika városi döntő Mezőkeresztes  2.  Gallik Gábor
III. kcs összevont csapat
Sattmann Julianna, Tóth Ivett, Halász Georgina
diákolimpiai  atlétika MEGYEI döntő Miskolc  3.  Gallik Gábor
III. kcs összevont csapat
Török Levente, Orosz Róbert
diákolimpiai  atlétika városi döntő Mezőkeresztes  1.  Gallik Gábor
III. kcs összevont csapat
Török Levente, Orosz Róbert
diákolimpiai  atlétika MEGYEI döntő Miskolc  3. Gallik Gábor
Atlétika egyéni 60 m
Halász Georgina
diákolimpiai  atlétika városi döntő Mezőkeresztes  1.  Gallik Gábor
Atlétika egyéni 60 m
Tóth Ivett
 diákolimpiai  atlétika városi döntő Mezőkeresztes  2.  Gallik Gábor
Atlétika egyéni távolugrás
Halász Georgina
 
 diákolimpiai  atlétika városi döntő Mezőkeresztes  1.  Gallik Gábor
Atlétika egyéni kislabdahajítás
Sattmann Julianna
 
 diákolimpiai  atlétika városi döntő Mezőkeresztes  4.  Gallik Gábor
Atlétika egyéni 4x100m
Tóth Ivett, Munkácsi Bianka, Hajdú Gabriella, Halász Georgina
 
 diákolimpiai  atlétika városi döntő Mezőkeresztes  1.  Gallik Gábor
 Atlétika egyéni 60 m
Orosz Róbert
 diákolimpiai  atlétika városi döntő Mezőkeresztes  1.  Gallik Gábor
Atlétika egyéni távolugrás
Orosz Róbert
 diákolimpiai  atlétika városi döntő Mezőkeresztes  2.  Gallik Gábor
Atlétika egyéni kislabdahajítás
Török Levente
 diákolimpiai  atlétika városi döntő Mezőkeresztes  2.  Gallik Gábor
Atlétika egyéni 4x100m
Hindulák Huba, Mészáros Dávid, Molnár Ákos, Orosz Róbert
 diákolimpiai  atlétika városi döntő Mezőkeresztes 1.  Gallik Gábor
Atlétika egyéni súlylökés
Simon Laura
 
 diákolimpiai  atlétika városi döntő Mezőkeresztes  2.  Gallik Gábor
Atlétika egyéni 300m
Mészáros Zoltán 
 
 diákolimpiai  atlétika városi döntő Mezőkeresztes  4.  Gallik Gábor
Atlétika egyéni 1500 m
Sattmann Mihály
 
 diákolimpiai  atlétika városi döntő Mezőkeresztes  1.  Gallik Gábor
Atlétika egyéni 60 m
Orosz Róbert
 
diákolimpiai  atlétika MEGYEI döntő Miskolc 9.  Gallik Gábor
Atlétika egyéni 4x100m
Hindulák Huba, Orosz Róbert, Molnár Ákos
 diákolimpiai  atlétika MEGYEI döntő Miskolc  7.  Gallik Gábor
Atlétika egyéni 60 m
Halász Georgina
diákolimpiai  atlétika MEGYEI döntő Miskolc 6.  Gallik Gábor
Atlétika egyéni távolugrás
Halász Georgina
diákolimpiai  atlétika MEGYEI döntő Miskolc 5.  Gallik Gábor
Atlétika egyéni 4x100m
Tóth Ivett, Hajdú Gabriella, Halász Georgina
diákolimpiai  atlétika MEGYEI döntő Miskolc 4.  Gallik Gábor
Atlétika egyéni 1500m
Sattmann Mihály
diákolimpiai  atlétika MEGYEI döntő Miskolc 3.  Gallik Gábor
Atlétika egyéni 4x100m
Sattmann Mihály
 
diákolimpiai  atlétika MEGYEI döntő Miskolc 7.  Gallik Gábor
Kisiskolás labdarúgás
Mezőnyárád fiú csapat
diákolimpiai kisiskolás labdarúgás MEGYEI ELŐDÖNTŐ
Mezőnyárád
1.  Gallik Gábor
Kisiskolás labdarúgás
Mezőnyárád fiú csapat
diákolimpiai kisiskolás labdarúgás MEGYEI DÖNTŐ
Sátoraljaújhely
5.  Gallik Gábor
Kisiskolás kézilabda
Mezőnyárád lány csapat
diákolimpiai kisiskolás kézilabda MEGYEI DÖNTŐ
Mezőkeresztes
2.  Gallik Gábor
Kisiskolás atlétika
Mezőnyárád fiú csapat
Hajdú Péter, Havris Dávid, Orosz Róbert, Török Levente, Sattmann Mihály, Molnár Sándor
 
diákolimpiai kisiskolás atlétika MEGYEI DÖNTŐ
Kazincbarcika
1.  Gallik Gábor
Kisiskolás atlétika
Mezőnyárád lány csapat
Fazekas Adrienn, Zsipi Eszter, Tóth Ivett, Hajdú Gabriella, Halász Georgina, Simon Laura
diákolimpiai kisiskolás atlétika MEGYEI DÖNTŐ
Kazincbarcika
1.  Gallik Gábor
Kisiskolás atlétika
Mezőnyárád fiú svédváltó csapat
Hajdú Péter, Hindulák Huba, Orosz Róbert, Sattmann Mihály
diákolimpiai kisiskolás atlétika MEGYEI DÖNTŐ
Kazincbarcika
1.  Gallik Gábor
Kisiskolás atlétika
Mezőnyárád lány svédváltó csapat
Zsipi Eszter, Tóth Ivett, Halász Georgina, Bejuska Klaudia
diákolimpiai kisiskolás atlétika MEGYEI DÖNTŐ
Kazincbarcika
2.  Gallik Gábor
Kisiskolás atlétika egyéni 800m
Sattmann Mihály
 
diákolimpiai kisiskolás atlétika MEGYEI DÖNTŐ
Kazincbarcika
2.  Gallik Gábor
IV. kcs. labdarúgás
Sattmann Mihály, Milicz Patrik
diákolimpiai labdarúgás ORSZÁGOS DÖNTŐ Debrecen  17.  Gallik Gábor
Kisiskolás atlétika
Mezőnyárád fiú csapat
Hajdú Péter, Havris Dávid, Orosz Róbert, Török Levente, Sattmann Mihály, Molnár Sándor
diákolimpiai kisiskolás atlétika ORSZÁGOS DÖNTŐ
Békéscsaba
10.  Gallik Gábor
Kisiskolás atlétika
Mezőnyárád lány csapat
Fazekas Adrienn, Zsipi Eszter, Tóth Ivett, Bejuska Klaudia, Halász Georgina, Simon Laura
diákolimpiai kisiskolás atlétika ORSZÁGOS DÖNTŐ
Békéscsaba
 16.  Gallik Gábor
Kisiskolás atlétika
Mezőnyárád fiú svédváltó csapat
Hajdú Péter, Hindulák Huba, Orosz Róbert, Sattmann Mihály
diákolimpiai kisiskolás atlétika ORSZÁGOS DÖNTŐ
Békéscsaba
 16.  Gallik Gábor
Kisiskolás atlétika egyéni 800m
Sattmann Mihály
 diákolimpiai kisiskolás atlétika ORSZÁGOS DÖNTŐ
Békéscsaba
 16.  Gallik Gábor
 Dányi Veronika, Tóth Ivett, Pásztor Gréta, Vályi-Nagy Réka, Korpás Zoltán  MEGYEI elsősegélynyújtó verseny  4.  Stefanecz János
 15 hetedikes tanuló levizsgázott elsősegélynyújtásból      Kassainé Szilágyi Éva

 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com