• Verseny megnevezése Név Helyezés Felkészítő nevelő
    Jánosházy Sándor Labdarúgó Kupa 7-8. o. fiú-lány 3. Gallik Gábor
    Luca kupa - kézilabda 7-8. o. lány 2. Gallik Gábor
    BAZ m. legeredményesebb Sportszervezete-megyei díj! 1-8.o. 1. Gallik Gábor
    DO. Futsal városi döntő 7-8.o. fiú 2. Gallik Gábor
    DO. úszás 50m hátúszás városi döntő Klebovicz Zalán 1. Gallik Gábor-testn.
    DO. úszás 50m gyorsúszás városi döntő Klebovicz Zalán 1. Gallik Gábor-testn.
    Keresztesi kupa-labdarúgás 5-6. o. fiú 4. Gallik Gábor
    Rákóczi kupa-labdarúgás 7-8. o. fiú-lány 2. Gallik Gábor
    DO. úszás 50m gyors megyei döntő Szerencs Klebovicz Zalán 7. Gallik Gábor-testn.
    DO. úszás 50m hát megyei döntő Szerencs Klebovicz Zalán 7. Gallik Gábor-testn.
    DO. IV. kcs. kézilabda városi döntő 7-8. o. fiú 4. Gallik Gábor
    DO. IV. kcs. kézilabda városi döntő 7-8. o. lány 4. Gallik Gábor
    Szövegértési verseny: észak-magyarországi régióban 5. osztály: Hajnal Evelin, Hajnal Sára Kamilla, Kós Noémi, Ropoli Eszter 9. Vighné Kovács Márta
    DO. I. kcs. labdarúgás városi döntő 1-2. osztály 3. Gallik Gábor
    DO. IV. kcs. leány labdarúgás városi döntő 6-8. osztály 2. Gallik Gábor
    Zrínyi Ilona Országos Matematika verseny régiós döntő Magos Letícia 4.o. 19. Farkas Jánosné
    Szentírás felolvasó verseny Majnár Csenge Loretta 8.o. 2. Szelei Katinka
    VIVICITTÁ 42 fő - Gallik Gábor
    44. Szolnoky Jenő Váltófutóverseny 3-8. o. fiú-lány 3.  Gagna Erika, Harangozó Lászlóné, Zsipi Ivett, Gallik Gábor
    DO. atlétika IV. kcs. fiú csapat városi döntő 7-8. fiú 3. Gallik Gábor
    DO. városi döntő Súlylökés Senánszky Alárd 2. Gallik Gábor
    DO. városi döntő Súlylökés Majnár Csenge 2. Gallik Gábor
    DO. városi döntő Kislabdahajítás Majnár Csenge 3. Gallik Gábor
    DO. városi döntő 100m síkfutás Daróczi Veronika 2. Gallik Gábor
    DO. városi döntő 60m síkfutás Zsipi Eszter 2. Gallik Gábor
    DO. városi döntő 600m síkfutás Lénárt Ádám 4. Gallik Gábor
    DO. megyei elődöntő kisiskolás labdarúgás 6-8. osztály fiú 2. Gallik Gábor
    DO. megyei döntő kisiskolás kézilabda 6-8. lány 2. Gallik Gábor
    DO. megyei kisiskolás atlétika csapat 4-8. lány 2. Gallik Gábor
    DO. megyei kisiskolás atlétika csapat 4-8 fiú 9. Gallik Gábor
    DO. megyei kisiskolás egyéni atlétika összetett Orosz Jnaka 4. Gallik Gábor
    DO. megyei kisiskolás egyéni atlétika összetett Szabados Kitti 5. Gallik Gábor
    DO. megyei kisiskolás egyéni atlétika összetett Zsipi Eszter  6. Gallik Gábor
    DO. megyei kisiskolás egyéni atlétika összetett Veres Tímea 3. Gallik Gábor
    DO. megyei kisiskolás egyéni atlétika összetett Daróczi Veronika 7. Gallik Gábor
    DO. megyei kisiskolás atlétika svédváltó 4-8 lány 4. Gallik Gábor
    DO. megyei kisiskolás atlétika svédváltó 4-8 fiú 1. Gallik Gábor
    DO. megyei kisiskolás atlétika 600m síkfutás Lénárt Ádám  10. Gallik Gábor
    DO. megyei kisiskolás atlétika 800m síkfutás Hajdú Péter 10. Gallik Gábor
    Költészet napi szavalóverseny Majnár Csenge  1. Boda Zsuzsanna
    Arany János-szavalóverseny, területi döntő Majnár Csenge - Boda Zsuzsanna
    Szépkiejtési verseny Mezőnyárád versmondás Tarr Réka 2. Gagna Erika
    Szépkiejtési verseny Mezőnyárád  mesemondás Varga Petra 3. Gagna Erika
    Nagykálló-TÉSZ Kft. rajzverseny Harangozó Csenge 1.

    Gagna Erika

    Varga Lászlóné

    DO. országos kisiskolás atlétika svédváltó Szombathely 5-8 fiú 15. Gallik Gábor
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com