• Verseny megnevezése Név Helyezés Felkészítő nevelő
    Angol nyelvi szavalóverseny (5-6. évf.) Hajnal Sára Kamilla (6. oszt.) I. Vajdáné Pázmándi Judit
    Angol nyelvi szavalóverseny (5-6. évf.) Kaló Izabella (5. oszt.)  II. Vajdáné Pázmándi Judit
    Angol nyelvi szavalóverseny (5-6. évf.) Ropoli Eszter (6. oszt.)  III. Vajdáné Pázmándi Judit
    Angol nyelvi szavalóverseny (7-8. évf.) Vasas Ádám (7. oszt.)  I. Vajdáné Pázmándi Judit
    Szabó Gyula Labdarúgó emléktorna Fiú csapat_2-4. osztály 3. Gallik Gábor
    2017/2018-as tanév megyei sporteredményesség (megyei) BSI Kat. Isk. 8. Gallik Gábor
    DO. úszás városi döntő - 50m hátúszás Varga Henrik 1. osztály 1. Gallik Gábor
    DO. úszás városi döntő - 50m mellúszás Varga Petra 4. osztály 4 Gallik Gábor
    DO. úszás városi döntő - 100m hátúszás Klebovicz Zalán 5. o. 1. Gallik Gábor
    DO. úszás városi döntő - 100m gyorsúszás Klebovicz Zalán 5. o. 1. Gallik Gábor
    Keresztesi kupa (labdarúgás) 5-6. o. fiú 4. Gallik Gábor
    Rákóczi kupa (labdarúgás) 6-8. o. fiú 4. Gallik Gábor
    DO. úszás megyei döntő 100m gyorsúszás Klebovicz Zalán 5. o. 4. Gallik Gábor
    DO. úszás megyei döntő 100m hátúszás Klebovicz Zalán 5. o. 2. Gallik Gábor
    DO. Kézilabda városi döntő M.keresztes 5-6. o. lány 3. Gallik Gábor
    DO. Kézilabda városi döntő M.keresztes 5-6. o. fiú 3. Gallik Gábor
    DO. Labdarúgás városi döntő I. kcs. 1-2. o. fiú 1. Gallik Gábor
    DO. Labdarúgás városi döntő IV. kcs. 5-8. o. lány 3. Gallik Gábor
    DO. Labdarúgás városi döntő II. kcs. 2-4. o. fiú 3. Gallik Gábor
    DO. Labdarúgás megyei elődöntő I. kcs. 1-2. o. fiú-lány 3. Gallik Gábor
    DO. Atlétika városi döntő IV. kcs. 7-8. o. fiú 2. Gallik Gábor
    DO. Atlétika városi döntő egyéni összetett Zsipi Eszter 7.o. 7. Gallik Gábor
    VIVICITTÁ-Minicittá Budapest 50 fő 1-8. o. + felnőttek - Gallik Gábor
    DO. Atlétika városi döntő III. kcs. 5-6. o. fiú 4. Gallik Gábor
    DO. Atlétika városi döntő III. kcs. 5-6. o. lány 4. Gallik Gábor
    45. Szolnoky Jenő Váltófutóverseny összetett 2-8. o. fiú-lány 3. Tanítók+Gallik Gábor
    DO. Atlétika városi döntő 1500m Hajdú Péter 2. Gallik Gábor
    DO. Atlétika városi döntő 300m Lénárt Ádám 3. Gallik Gábor
    DO. Atlétika városi döntő 4X100m  Orosz Janka-Szabados Kitti-Hajnal Evelin-Puskás JÁzmin 3. Gallik Gábor
    DO. Atlétika városi döntő 4X100m Hajdú Péter-Balla Balázs-Havris Dávid-Márkus Bence 3. Gallik Gábor
    DO. Atlétika városi döntő kislabdahajítás Balla Balázs 4. Gallik Gábor
    DO. Atlétika városi döntő súlylökés Márkus Bence 1. Gallik Gábor
    DO. Atlétika városi döntő egyéni összetett Hajdú András 9. Harangozó Lászlóné-Gallik Gábor
    DO. Atlétika városi döntő egyéni összetett Ivánkai Dénes 19. Harangozó Lászlóné-Gallik Gábor
    DO. Atlétika megyei döntő súlylökés Márkus Bence 7. Gallik Gábor
    DO. kisiskolás labdarúgás megyei elődöntő 6-8. o. fiú 3. Gallik Gábor
    DO. kisiskolás atlétika 800 m megyei döntő Hajdú Péter 3. Gallik Gábor
    DO. kisiskolás atlétika 800 m megyei döntő Balla Balázs 6. Gallik Gábor
    DO. kisiskolás kézilabda megyei döntő 5-8. o. lány 3. Gallik Gábor
    Szép magyar beszéd verseny megyei Fekete Panna 16. Boda Zsuzsanna
    Szépkiejtési verseny: versmondás Varga Adrienn 1. osztály 1. Vighné kovács Márta
    Szépkiejtési verseny: versmondás Tarr Réka 4. osztály 3. Harangozó Lászlóné
    Szépkiejtési verseny: olvasás Varga Petra 4. osztály 2. Harangozó Lászlóné
           
           
           
           

 

  •  

 

Klebovicz Zalán 5. o.

 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com