1. osztály

Bálint Krisztina,  Fodor Gabriella,  Gyöngy Tamás András,  Magyar Máté,  Tóth Balázs,  Vacsi Zsombor

2. osztály

Asztalos Fruzsina Katalin,  Balogh Gergely Ádám,  Bolyki Dániel,  Dzsupin Krisztián,  Fazekas Bence,  Gaál Petra,  Hajdú András József,  Hazadi Balázs,  Ivánkai Dénes,  Kós Norina,  Orosz Nóra,  Pelyhe Ádám,  Szekeres Dániel,  Szűcs Csenge,  Tarr Réka,  Tóth Bálint,  Tóth Nikolett,  Varga Petra

3. osztály

Fekete Panna,  Holló Ármin,  Kaló Izabella,  Klebovicz Zalán,  Lénárt Edina Melinda,  Lengyel Angelina,  Magos Letícia,   Majnár Luca Rozina,  Mészáros Benedek Sándor,  Molnár Dóra,  Orosz Adrienn,  Orosz Janka,  Orosz Viktor,  Papp Tamás Levente,  Sümegi Sára,  Szabados Kitti,  Szabó Csenge,  Zimányi Zsolt,

4. osztály

Fila Levente,  Fodor Dániel,  Garics Olivér Ákos,  Hajnal Evelin,  Hajnal Sára Kamilla,  Halmai Renáta,  Juhász Áron,  Kós Noémi,  Kovács Bálint,  Lovász Csaba Ákos,  Lovász Dominika,  Puskás Jázmin Barbara,  Radics Dante Michel,  Ropoli Eszter,  Sára Kristóf

5. osztály

Csép Nimród,  Csizik Alexandra Virág,  Fazekas Adrienn,  Gyöngy Niobé Dolóresz,  Juhász Zsolt,  Képes Kíra Viktória,  Nagy Regina Lili,  Orosz Patrik,  Potoczki Milán,  Stefán Zsófia,  Szűcs Tamás,  Vacsi Adrienn,  Vasas Ádám,  Zimányi Vanessza Virgínia,  Zsipi Eszter

6. osztály

Daróczi Annamária,  Dobos Réka Margit,  Garics Dominik Milán,  Gedai Anna Zsófia,  Hajdú Péter,  Havris Dávid Attila,  Laczkó-Tóth Norbert Szilveszter,  Lénárt Ádám Tamás,  Márkus Bence,  Molnár Ákos,  Molnár Miksa,  Németh Kristóf,  Orosz Máté,  Orosz Miklós,  Radics László János,  Udvari Ádám László,  Vizi Gerda

7. osztály

Daróczi Veronika Dzsenifer,  Demeter Liliána,  Fodor Márk,  Hajdú Gabriella,  Ignácz Balázs,  Kis Márton,  Majnár Csenge,  Nagy Csenge,  Orosz Timót,  Senánszky Alárd,  Soltész Attila,  Sümegi Lilla,  Tóth Luca,  Veres Tímea Írisz

8. osztály

Daróczi Klaudia Laura,  Hajdu Virág,  Hindulák Huba,  Ivánkai Viktor,  Mészáros Dávid,  Molnár Ákos,  Molnár Bence,  Munkácsi Bianka,  Nagy Tünde,  Orosz Nikolett,  Orosz Róbert,  Potoczki Gitta,  Sattmann Julianna,  Turcsányi Kevin,  Udvari János,  Végh Krisztián

 
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com