1. osztály

Barta Melitta Linett, Csizik Nikoletta Lotti, Dobos Jázmin, Johnston Maddox Attila, Hajdú Krisztián, Képes Korina Rita, Körtvélyesi Karina, Kuzmi Kira,  Lénárt Panna Róza Sánta Viktória Hanna, Stefán Kevin,  Suszter Csenge,  Szabó Bendegúz, Szekeres Pál, Szurmai Ábel,  Takács Csenge, Varga Adrienn

 

2. osztály

Bálint Krisztina,  Fodor Gabriella,  Gyöngy Tamás András,  Magyar Máté,  Tóth Balázs,  Vacsi Zsombor

 

3. osztály

Asztalos Fruzsina Katalin,  Balogh Gergely Ádám,  Bolyki Dániel,  Dzsupin Krisztián,  Fazekas Bence,  Gaál Petra,  Hajdú András József, Harangozó Csenge, Hankó Dávid, Ivánkai Dénes,  Kós Norina,  Orosz Nóra,  Pelyhe Ádám,  Szekeres Dániel,  Szűcs Csenge,  Tarr Réka,  Tóth Bálint,  Tóth Nikolett,  Varga Petra

 

4. osztály

Fekete Panna, Holló Ármin, Kaló Izabella, Klebovicz Zalán, Lénárt Edina Melinda, Lengyel Angelina, Magos Letícia, Majnár Luca Rozina, Mészáros Benedek Sándor, Molnár Dóra, Orosz Adrienn, Orosz Janka, Orosz Viktor, Papp Tamás Levente, Sümegi Sára, Szabados Kitti, Szabó Csenge

 

5. osztály

Fila Levente, Fodor Dániel, Garics Olivér Ákos, Hajnal Evelin, Hajnal Sára Kamilla, Halmai Renáta, Juhász Áron, Kós Noémi, Kovács Bálint, Lovász Csaba Ákos, Lovász Dominika, Puskás Jázmin Barbara, Radics Dante Michel, Ropoli Eszter, Sára Kristóf

 

6. osztály

 

 

Balla István Balázs, Csép Nimród, Csizik Alexandra Virág, Fazekas Adrienn, Gyöngy Niobé Dolóresz, Juhász Zsolt, Képes Kíra Viktória, Nagy Regina Lili, Orosz Patrik, Potoczki Milán, Stefán Zsófia, Szűcs Tamás, Vacsi Adrienn, Vasas Ádám, Zsipi Eszter

 

7. osztály

Daróczi Annamária, Garics Dominik Milán, Gedai Anna Zsófia, Hajdú Péter, Havris Dávid Attila, Laczkó-Tóth Norbert Szilveszter, Lénárt Ádám Tamás, Márkus Bence, Molnár Ákos, Molnár Miksa, Németh Kristóf, Orosz Máté, Radics László János, Török Csaba Karsa, Udvari Ádám László, Vizi Gerda

 

8. osztály

Daróczi Veronika Dzsenifer, Demeter Liliána, Fodor Márk, Hajdú Gabriella, Kis Márton, Majnár Csenge, Nagy Csenge, Orosz Timót, Senánszky Alárd, Soltész Attila, Sümegi Lilla, Tóth Luca, Veres Tímea Írisz

 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com