2018/2019-es tanév

 

1. osztály

Besenyei Szilárd, Bogdán Bora Auróra, Daróczi Kendra, Gáll Adorján Dara, Gyöngy Bence Keve, Hajdú Petra, Harangozó Hunor, Kaló Martin, Kaló Márton, Kiss Panna, Kovács Hanna, Répási Lara, Sinka-Baksi Dominik, Szabados Máté, Szekeres Panni, Szekeres Pál, Szűcs-Tilk Emma, Tarr Zselyke, Vajda Zsófia, Varga Henrik

 

2. osztály

Ambrus Vanessza, Barta Melitta Linett, Csizik Nikoletta Lotti, Dobos Jázmin, Johnston Maddox Attila, Hajdú Krisztián, Képes Korina Rita, Körtvélyesi Karina, Kuzmi Kira,  Lénárt Panna Róza, Sánta Viktória Hanna, Stefán Kevin,  Suszter Csenge,  Szabó Bendegúz,  Szurmai Ábel,  Takács Csenge, Varga Adrienn

 

3. osztály

Bálint Krisztina,  Farkas Vanessza Beatrix, Fodor Gabriella,  Gyöngy Tamás András,  Hazadi Balázs, Magyar Máté,  Tóth Balázs,  Vacsi Zsombor

 

4. osztály

Asztalos Fruzsina Katalin,  Balogh Gergely Ádám,  Bolyki Dániel,  Dzsupin Krisztián,  Fazekas Bence,  Gaál Petra,  Hajdú András József, Harangozó Csenge, Ivánkai Dénes,  Kós Norina,  Lengyel Ferenc Gergely, Orosz Nóra,  Pelyhe Ádám,  Szekeres Dániel,  Szűcs Csenge,  Tarr Réka,  Tóth Bálint,  Tóth Nikolett,  Varga Petra

 

5. osztály

Csató Annamária, Czeglédi Áron, Fekete Panna, Holló Ármin, Kaló Izabella, Klebovicz Zalán, Lénárt Edina Melinda, Lengyel Angelina, Magos Letícia, Majnár Luca Rozina, Mészáros Benedek Sándor, Molnár Dóra, Orosz Adrienn, Orosz Janka, Orosz Viktor, Papp Tamás Levente, Sümegi Sára, Szabados Kitti, Szabó Csenge

 

6. osztály

Fila Levente, Fodor Dániel, Garics Olivér Ákos, Hajnal Evelin, Hajnal Sára Kamilla, Halmai Renáta, Juhász Áron, Kós Noémi, Kovács Bálint, Lovász Csaba Ákos, Lovász Dominika, Puskás Jázmin Barbara, Radics Dante Michel, Ropoli Eszter, Sára Kristóf

 

7. osztály

Balla István Balázs, Csép Nimród, Csizik Alexandra Virág, Fazekas Adrienn, Gyöngy Niobé Dolóresz, Juhász Zsolt, Képes Kíra Viktória,  Orosz Patrik, Potoczki Milán, Stefán Zsófia, Szűcs Tamás, Vacsi Adrienn, Varga Izabella, Vasas Ádám, Zsipi Eszter

 

8. osztály

Daróczi Annamária, Garics Dominik Milán, Gedai Anna Zsófia, Hajdú Péter, Havris Dávid Attila, Laczkó-Tóth Norbert Szilveszter, Lénárt Ádám Tamás, Márkus Bence, Molnár Ákos, Molnár Miksa, Németh Kristóf, Orosz Máté, Radics László János, Török Csaba Karsa, Udvari Ádám László, Vizi Gerda

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com