1. osztály

Banka Balázs, Bejuska Csaba, Farkas Kincső Lara, Fodor Dávid, Gönczi Réka, Himer Balázs, Kiss Adél Anna, Nagy Bálint, Nagy Benedek József, Orosz Balázs, Szabó Zille, Szekeres Panni, Takács Jázmin, Tusz Aletta

2. osztály

Bogdán Bora Auróra, Daróczi Kendra, Gyöngy Bence Keve, Hajdú Krisztián, Harangozó Hunor, Kaló Martin, Kaló Márton, Kiss Panna, Kovács Hanna, Répási Lara, Szabados Máté, Szekeres Pál, Szűcs-Tilk Emma, Tarr Zselyke, Varga Henrik, Varga Vivien

3. osztály

Ambrus Vanessza Bernadett, Barta Melitta Linett, Csizik Nikoletta Lotti, Dobos Jázmin Johnston Maddox Attila, Képes Korina Rita, Kiss Olivér, Körtvélyesi Karina, Kuzmi Kira, Lénárt Panna Róza, Nagy Orsolya Viola, Sánta Viktória Hanna, Stefán Kevin, Suszter Csenge, Szabó Bendegúz, Szurmai Ábel, Szűcs-Tilk Dániel, Takács Csenge, Varga Adrienn
 
4. osztály
 
 
Bálint Krisztina, Fodor Gabriella, Gönczi Hanna, Gyöngy Tamás András, Hazadi Balázs, Mizser-Tomolya Tamás, Pásztor Zoé Jácinta, Vacsi Zsombor
 
5. osztály
 
 
Asztalos Fruzsina Katalin, Balogh Gergely Ádám, Bolyki Dániel, Dzsupin Krisztián, Fazekas Bence, Gaál Petra, Hajdú András József, Harangozó Csenge, Himer István András, Ivánkai Dénes, Kós Norina, Lengyel Ferenc Gergely, Orosz Nóra, Pelyhe Ádám, Szekeres Dániel, Szűcs Csenge, Tarr Réka, Tóth Bálint, Tóth Nikolett, Varga Petra
 
6. osztály
 
 
Csató Annamária, Czeglédi Áron, Fekete Panna, Holló Ármin, Kaló Izabella, Klebovicz Zalán, Lengyel Angelina, Magos Letícia, Majnár Luca Rozina, Mészáros Benedek Sándor, Molnár Dóra, Orosz Adrienn, Orosz Janka, Orosz Viktor, Papp Tamás Levente, Szabados Kitti, Szabó Csenge
 
7. osztály
 
 
Fodor Dániel, Garics Olivér Ákos, Hajnal Evelin, Hajnal Sára Kamilla, Halmai Renáta, Juhász Áron, Kós Noémi,,Kovács Bálint, Lovász Csaba Ákos, Lovász Dominika, Puskás Jázmin Barbara, Ropoli Eszter, Sára Kristóf
 
8. osztály
 
 
Balla István Balázs, Csép Nimród, Csizik Alexandra Virág, Fazekas Adrienn, Gyöngy Niobé Dolóresz, Juhász Zsolt, Képes Kíra Viktória, Orosz Patrik, Potoczki Milán, Stefán Zsófia, Szűcs Tamás, Vacsi Adrienn, Varga Izabella, Vasas Ádám, Zsipi Eszter
 
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com