1. osztály - Of.: Gagna Erika Erzsébet

Asztalos Zsombor, Balogh Zsófia, Bordás Gergő, Gácsi Emma, Groff Krisztián, Lénárt Bence, Pataki Zoltán, Sánta Levente Tibor, Szurmai Zsombor

 

2. osztály - Of.: Bordásné Kis Katalin

Banka Balázs, Bejuska Csaba, Farkas Kincső Lara, Fodor Dávid, Gönczi Réka, Himer Balázs, Kiss Adél Anna, Nagy Bálint, Nagy Benedek József, Orosz Balázs, Szabó Zille, Szekeres Panni, Takács Jázmin, Tusz Aletta

 

3. osztály - Of.: Varga Lászlóné

Bogdán Bora Auróra, Daróczi Kendra, Gyöngy Bence Keve, Hajdú Krisztián, Harangozó Hunor, Kaló Márton, Kiss Panna, Kovács Hanna, Répási Lara, Stefán László, Szabados Máté, Szekeres Pál, Szűcs-Tilk Emma, Tar Dorottya, Tarr Zselyke, Varga Henrik, Varga Vivien

 

4. osztály - Of.: Víghné Kovács Márta

Ambrus Vanessza Bernadett, Barta Melitta Linett, Csizik Nikoletta Lotti, Dobos Jázmin, Ferenczi Hanna, Johnston Maddox A., Képes Korina Rita, Kiss Olivér, Körtvélyesi Karina, Kuzmi Kira, Lénárt Panna Róza, Nagy Orsolya Viola, Sánta Viktória Hanna, Stefán Kevin, Suszter Csenge, Szabó Bendegúz, Szurmai Ábel, Szűcs-Tilk Dániel, Takács Csenge, Varga Adrienn

 

5. osztály - Of.: Gallik Gábor

Cseke Jázmin, Farkas Vanessza, Fodor Gabriella, Gönczi Hanna, Gyöngy Tamás András, Hazadi Balázs, Mizser-Tomolya Tamás, Molnár Botond, Pataki Mónika, Pásztor Zoé Jácinta, Rázsó Zoltán Levente, Szabó Barbara Brigitta, Teleki Ádám, Tóth Tamás, Vacsi Zsombor

 

6. osztály - Of.: Harangozó Lászlóné

Asztalos Fruzsina Katalin, Balogh Gergely Ádám, Bolyki Dániel, Dzsupin Krisztián, Fazekas Bence, Gaál Petra, Hajdú András József, Harangozó Csenge, Himer István András, Ivánkai Dénes, Kós Norina, Lengyel Ferenc Gergely, Miklósi Máté, Molnár Boglárka, Orosz Nóra, Pelyhe Ádám, Simon Panna Barbara, Szekeres Dániel, Szűcs Csenge, Tarr Réka, Tóth Bálint

 

7. osztály - Of.: Boda Zsuzsanna

Csató Annamária, Czeglédi Áron, Fekete Panna, Gulyás Szimonetta, Holló Ármin, Kaló Izabella, Klebovicz Zalán, Lengyel Angelina, Magos Letícia, Majnár Luca Rozina, Mészáros Benedek Sándor, Molnár Dóra, Orosz Adrienn, Orosz Janka, Orosz Viktor, Papp Tamás Levente, Szabados Kitti, Szabó Csenge, Tar Noémi, Vadászi Fruzsina Réka

 

8. osztály - Of.: Tóth Andrásné

Fodor Dániel, Garics Olivér Ákos, Hajnal Evelin, Hajnal Sára Kamilla, Halmai Renáta, Juhász Áron, Kós Noémi, Kovács Bálint, Kovács Dániel, Lovász Csaba Ákos, Lovász Dominika, Puskás Jázmin Barbara, Ropoli Eszter, Sára Kristóf

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com